Blog > Komentarze do wpisu

"Wiosenne" spotkanie KME

23 lutego w sklepokawiarni "Figa z makiem", odbyło się kolejne spotkanie Klubu Mam Ekspertek. Nowe otoczenie, nowi goście, ekspertki póki co te same ;)Niestety nie zadbałam o to, żeby naładować swój aparat, stąd zdjęcia gorszej jakości z telefonu :/

Jako pierwszy o  firmie Granna i jej produktach opowiadał Krzysztof Szafrański. Dowiedziałyśmy się jak powstają gry, jak wygląda ich wymyślanie. Mogłyśmy obejrzeć kilka produktów oraz podyskutować na tematy dotyczące nowości na rynku gier.


Następne były panie z firmy Nuskin, które zaprezentowały jak wygląda dbanie o urodę w XXI wieku. Nie trzeba biegać po salonach kosmetycznych, wystarczy nabyć odpowiedni sprzęt  i pielęgnować swoją skórę w domu. Oglądałyśmy taki pokaz na żywym organizmie Malwiny z Rękami Mamy, która poświęciła połowę swojej twarzy, abyśmy mogły zobaczyć jaka jest różnica między skóra po zabiegu, a tą nie połechtaną przez te cudowne preparaty.


Po pokazie na salę wjechały i to w dosłownym słowa znaczeniu, panie z produktami Wooden Story. Na wystawce pojawiły się piękne drewniane skrzynie pełne cudnych klocuchów dla małych, większych i największych również. Klocki, ale też gryzaki, piramidki czy małe drewniane autka zostały przez nas wymacane, obwąchane i wygłaskane. Wooden Story to nasza rodzima polska firma wprost z Beskidów. Wszystkie produkty są ręcznie robione, nasączone naturalnymi woskami i olejami, koloryzowane naturalnymi barwnikami - coś pięknego.Kolejnym gościem był pan Krzysztof, który opowiedział nam o krzesełka do karmienia Cushi Tush. Fotelik jest leciutki ( waży niecały kilogram ) i niewielkich rozmiarów, wyprodukowany z ARPRO - ekologicznego materiały, przyjaznemu dla środowiska, podlegającemu całkowitemu recyclingowi. Bardzo ciekawy produkt.

fot. from cushietush.pl

Czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie :)


środa, 12 marca 2014, talablaska

Polecane wpisy

KONTAKT talablaska@gazeta.pl Durszlak.pl
Top Blogi
KONTAKT